Výstavní expozice

návrh, výroba, realizace

Čeština   English   Deutsch

Číst dál: Typ APodlaha: Podlaha je z bílého laminátu.

Stěny: Zadní stěna je 3 metry vysoká, vyrobená ze dřeva. Zadní stěna je natřena na bílo. Boční stěny jsou také vysoké 3 metry natřeny na bílo. Na stěnách je nástavba natřená namodro. Modrá nástavba bude vyhotovena ve tvaru, jako je uvedeno na nákresech.

Sklad: Sklad se dotýká zadní stěny. Rozměry skladu jsou 175 cm x 150cm. Sklad je vyroben ze dřeva a jeho stěny jsou nabarveny na bílo. Dveře se nacházejí na pravé straně skladu, otevírají se dovnitř a jsou uzamykatelné.

Infodeska: Infodeska je vyrobena ze dřeva. Bílý panel na vnější stěně infodesky navazuje na trám. Desku a horní trám spojuje kovová tenká trubka. Z vnitřní strany infodesky se nachází polička.

Číst dál: Typ A

Číst dál: Typ BPodlaha: Na podlaze je modrý koberec.

Stěny: Stěny jsou vysoké 350 cm. Jsou vyrobené ze dřeva a natřeny na bílo. Po obvodu horní části stěn je šedý pruh vysoký 40 cm.

Dřevěná bílá konstrukce: Od zadní stěny vede k přední části stánku dřevěná bílá zaoblená konstrukce, složená z trámů. Jednotlivé části konstrukce musí být spojeny tak, aby spoje nebyly viditelné. Konstrukce je v nejvyšším bodě posazena do výšky 450 cm. Konstrukce je široká 50 cm a její hrana měří 15 cm. Z přední části konstrukce vedou na zadní stěnu bílé dřevěné trámy. Jsou posazeny ve dvou skupinách po třech. Trámů je celkem 6. Do prostředního trámu obou skupin jsou zavěšeny dva kulaté lustry, celkem tedy 4 lustry.

Číst dál: Typ B